#1 2007-09-23 11:39:10

marcjan

Leszcz

Zarejestrowany: 2007-09-23
Posty: 1
Punktów :   

Hello!

Witam wszystkich Forumowiczów!
Mam na imię Marek i mam 21 lat. Swoją przygodę z kolekcjonowaniem modeli zacząłem dosyć dawno. Chyba jak każdy chłopiec zafascynowany modelarstwem nałogowo wręcz kupowałem miniaturki 1:43 firmy Bburago. Jakiś czas temu stwierdziłem ze pora na odświeżenie, starej pasji. Wszystkie Bburago zostały wyprzedane, a na ich miejsce pojawiają się nowe perełki - również 1:43, tyle że już są to wyroby z dużo wyższej półki. Motywem przewodnim całej kolekcji są wyjątkowe auta wyścigowe i rajdowe. Nie gardzę jednak miniaturkami aut cywilnych. Wszystkie jednak dobierane są pod kątem pewnej nonszalancji I tak póki co (zaznaczam że to początek zupełnie nowej kolekcji) posiadam: Ferrari F2002 (IXO), Peugeot 905 LeMans '92 (IXO), BMW V12 LMR American LeMans Series 2000 (Minichamps), Citroen DS 19 "Tour de Corse" 1963 (Atlas/Norev), Williams FW14B (nie znam firmy), Kask Ralfa Schumachera z sezonu 2000 (Williams F1) firmy Hot Wheels, skala 1:8. Motyw kolekcji nie jest przypadkowy, gdyż jestem wielkim fanem sportów motorowych, zwłaszcza F1. Ulubionym zespołem jest właśnie Williams. Na początek tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i liczę na wiele owocnych dyskusji o tej wspaniałej pasji jaką bez wątpienia jest zbieranie modeli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora